Úvěr na cokoliv bez poplatku předem

Úvěr na cokoliv
Body-n-Care / Pixabay

Potřebujete peníze nejlépe okamžitě? Budete se pouštět do sepisování žádosti o půjčku, protože vaše finance nejsou na takové výši, jak byste momentálně potřebovali? Nebankovní půjčky mohou mnohé problémy zachránit, vyzkoušet můžete i nebankovní společnost Cofidis, kde poskytují úvěr na cokoliv.

Půjčka na cokoliv s pravidelným splácením
Úvěr na cokoliv od Cofidis se poskytuje v částkách od 20 000 Kč do 300 000 Kč. Půjčka není spojena s oznamováním účelu, tudíž není problém vypůjčené peníze využít podle libosti na cokoliv. Půjčku může získat pouze občan České republiky, který je již plnoletý – ve věku nad 18 let. Od žadatelů o půjčku se vyžaduje doložení dokladu o příjmu nebo důchodu. Při posuzování se přihlíží k záznamům v registrech dlužníků a není možné mít zde nějaký zápis.

Co budete potřebovat k vyřízení půjčky?

Budete potřebovat potvrzení o výši příjmu, kopii výpisu z účtu v bance – poslední měsíční výpis. Dále se potřebují tyto doklady: oboustranná kopie občanského průkazu, kopie OP spolužadatele, kopie druhého dokladu totožnosti – cestovního pasu, řidičského průkazu, rodného listu ap.

Tip na článek:  Chcete půjčit? Quick půjčka je tu pro vás!

Půjčka bez poplatku předem

Půjčka se poskytuje bez poplatků předem. Nevyžaduje se ručitelství, ale do úvěru je možné zahrnout spolužadatele/spolužadatelku. Výše úroků se odvíjí podle částky a doby splácení. Doba splácení rychlé půjčky se stanovuje na 12 nebo 24 měsíců. Splácení je vyžadováno konat v pravidelných měsíčních splátkách. Máte peníze navíc? Není problém zaplatit mimořádnou splátku. Rovněž je umožněno úvěr předčasně zaplatit celý ještě před termínem splatnosti. Předčasné splacení je zdarma. Půjčku si sjednáte online způsobem. Podáte si online žádost, která bude posouzena přibližně do deseti minut. Po schválení úvěru se peníze převedou na váš účet do banky a okamžitě jsou vám k dispozici.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..