Tommy Stachi půjčka

Tommy Stachi půjčkaSpolečnost Tommy Stachi se již stačila prosadit v oblasti poskytování nebankovních půjček a nabízí několik variant půjčování peněz. U Tommy Stachi jsou osobní půjčky velice rychle a snadno vyřízené. Mohou se pro ně rozhodnout hlavně osoby, které spěchají na peníze a očekávají je v co nejkratší době.

Půjčka od Tommy Stachi je vhodná pro zaměstnance, živnostníky a seniory. Zaměstnanci potřebují k žádosti dva doklady o své totožnosti – občanský průkaz a jeden další doklad. Dále dodají pracovní smlouvu, výplatní pásku za poslední měsíc, výpis z účtu, kam chodí výplata.

Tommy Stachi půjčka jsou i pro podnikatele

Živnostníci rovněž potřebují 2 doklady totožnosti. Dále doklady týkající se jejich podnikání –  živnostenský list, vydané faktury za poslední 2 měsíce, daňové přiznání za poslední rok a výpisy z bankovního účtu za poslední 2 měsíce. Senioři si připraví doklad o výplatě důchodu za minulý měsíc a též 2 doklady totožnosti.

U Tommy Stachi můžete získat půjčky od 3000 Kč do 100 000 Kč. Půjčky jsou neúčelové – nijak se nedokládají účely použití peněz. Splatnost půjčky je předem dohodnuta. Splátkové období trvá po dobu dvanácti nebo osmnácti měsíců – to je termín pro nové klienty. Pokud si berete půjčku již poněkolikáté, můžete získat dobu splatnosti až na 24 měsíců. Bližší parametry půjček jsou dostupné na Internetu na stránkách o půjčce.

Tip na článek:  Jak si půjčit peníze rychle a přitom zodpovědně?

Tommy Stachi půjčka se poskytuje bez poplatků předem. Půjčky nepotřebují žádné ručitelské závazky a do 100 000 Kč ani jiný druh zajištění.  Při sjednávání půjčky se dozvíte, kolik je potřeba zaplatit celkem. Tommy Stachi půjčka se sjednává online nebo na pobočce. Webové stránky společnosti mají formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Poté vás navštíví kurýr a nechá podepsat smlouvu o půjčce. Na pobočce se peníze vydávají okamžitě v hotovosti – do cca půl hodiny je vše vyřízeno i s výplatou peněz. Po online odeslání smlouvy a po návštěvě kurýra se vám budou převádět peníze na váš bankovní účet.

O půjčku žádejte online pomocí formuláře níže

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..