Tipy na prověřené půjčky před výplatou a bez poplatků

Do situace, kdy člověku chybí týden do výplaty a v peněžence ani na účtě mu nezbyly žádné peníze, se každý měsíc dostane spousta lidí. V takovém okamžiku je pak logickým řešením vzít si půjčku – jenže jakou si vybrat, aby byla rychlá, bezpečná a přitom nebyla příliš drahá?

V tomto článku pro vás máme několik tipů a rad, jak si vybrat prověřenou a levnou půjčku, když vám stačí jen pár tisíc před výplatou.

Možností je hodně, nemusí jít pouze o klasické úvěry
V dnešní době je trh s finančními úvěry doslova zaplavený různými nabídkami. Kromě běžných bankovních úvěrů je zde nepřeberné množství nebankovních půjček a existují i jiné typy úvěrových produktů, které mohou být v určitých situacích řešením – jedná se např. o kontokorentní úvěry, kreditní karty, půjčky se zajištěním nebo P2P půjčky, které se pomalu, ale jistě dostávají do širšího povědomí.

Zajímavou alternativou jsou např. P2P půjčky
Právě P2P půjčky mohou být pro mnoho lidí skvělou a výhodnou alternativou vůči klasickým bankovním i nebankovním úvěrům. V současné době už je v České republice provozuje hned několik společností, asi nejznámější z nich je aktuálně půjčka Zonky. P2P půjčky fungují na zajímavém principu, který spočívá v tom, že lidé si mezi sebou půjčují vzájemně – úvěrová společnost celý proces pouze zastřešuje, konkrétní částku dostanete díky tomu, že vám ji poskytne jiný člověk. P2P půjčky jsou tak zajímavé jak pro ty, co si chtějí půjčit, tak i pro investory – navíc s tím, že stačí investovat i malou částku.

Jaké půjčky do výplaty patří k nejžádanějším?
Pokud ale na peníze hodně spěcháte, vhodnější pro vás budou spíše klasické nebankovní půjčky před výplatou. Které z nich jsou 100% spolehlivé, prověřené a můžete je navíc získat zcela bez poplatků?

Japonská půjčka – nejlevnější nebankovní půjčka, za kterou stojí známá finanční společnost Home Credit. Japonskou půjčku můžete mít napoprvé bez úroků, ale musíte ji vrátit do 14 dnů. U opakovaných půjček je poplatek pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.

Tip na článek:  Rychlá online půjčka od Cresco

CreditAir – velmi výhodný nebankovní úvěr, který máte při první žádosti až do 6 000 Kč zdarma bez poplatků. Výhodou je, že půjčka CreditAir je na tři měsíce a hradí se ve třech samostatných splátkách – je tak skvělou alternativou pro ty, kteří potřebují malou částku a měsíc je pro ně málo.

Zaplo půjčka – oblíbená půjčka známá z televizní reklamy je dalším příkladem úvěru, který je napoprvé bez úroků – maximum je 8 000 Kč a vrátit je musíte do 30 dní. Při opakovaných půjčkách už se poplatkům nevyhnete, úvěrový rámec se ale postupně zvyšuje až na 20 000 Kč.

Ninja půjčka – rychlý, bezpečný a spolehlivý úvěr od 500 do 4 500 Kč – sjednat si jej můžete pohodlně přes internet a šance na schválení je mimořádně vysoká

Via SMS – další z mnoha rychlých půjček do výplaty, bezúročně můžete získat až 6 000 Kč s dobou splatnosti na 30 dní. K vyřízení úvěru musíte mít bankovní účet, na který vám budou peníze převedeny.

Dejte si pozor na včasné splacení, abyste neskončili v dluhové pasti

Nejen u rychlých půjček před výplatou, ale i u ostatních druhů úvěrů je hodně důležité splácet je včas podle daného termínu splatnosti. Někteří poskytovatelé mají velmi nepříjemné a vysoké sankce a z malého dluhu v řádu několika tisíc se může stát obří závazek v řádu mnoha desítek tisíc. Mnoho lidí se pak následkem toho dostane do tzv. dluhové spirály a řada z nich pak skončí v exekuci. Proto si půjčujte jen tehdy, když víte, že úvěr dokážete splatit a pečlivě si hlídejte datum splatnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..