Supermoney půjčka do 4 999 Kč

Supermoney půjčkaNebankovní půjčka od Supermoney se dá využít v době před výplatou, nebo kdykoliv, kdy vám nevyšel rozpočet a potřebujete nějakou tisícovku navíc. Pochopitelně se mohlo vyskytnout i něco jiného, co vás nutí k hledání možnosti získat půjčku. U půjčky od Supermoney na důvodech nezáleží – můžete si půjčit na cokoliv potřebujete.

Víte, že Supermoney půjčka je až do 4 999 Kč

Výše půjčky může činit 1 000 Kč až 4 999 Kč. Nejprve budete potřebovat registraci na webových stránkách Supermoney.  K tomuto kroku si vezměte občanský průkaz, číslo vašeho bankovního účtu a číslo vámi používaného mobilního telefonu. K půjčce nebudete žádáni o doložení potvrzení od zaměstnavatele, kde se uvádí průměr měsíčních příjmů. Výhodou tedy je, že si mohou půjčit kromě zaměstnaných osob také nezaměstnané, či s nižšími příjmy – studující, ženy na mateřské dovolené, invalidní nebo starobní důchodci apod.

Žádné registrační poplatky se nepožadují předem – ani za posouzení a ani za vyřízení. Splatnost půjčky se sjednává na čtrnáct nebo třicet dní. Termín splácení však lze také prodloužit za stanovený poplatek – jde to o dobu maximálně deseti dní. Předčasné splacení celé půjčky je možné rovněž bez extra poplatků.

Tip na článek:  Aerofin Férová půjčka

Zpoplatněno je prodloužení půjčky o 10 dnů pro částku 1 000 Kč zaplatíte 170 Kč, pro 1 500 Kč 260 Kč atd. Místo úroků jsou pevně dané poplatky za dobu půjčení. Například půjčka ve výši 1 000 Kč má poplatek za 14 dní 170 Kč, za 30 dní 250 Kč. Půjčka ve výši 1 500 Kč má poplatek za 14 dní 255 Kč, za 30 dní 375 Kč, půjčka ve výši 4 999 Kč má poplatek za 14 dní 850 Kč, za 30 dní 1 250 Kč.

Online půjčka, která je dostupná každému

Půjčka je k dispozici bez ručitelů a bez zástav na majetek. Poskytuje se online způsobem. Na stránkách společnosti Supermoney se zaregistrujete, vyplníte údaje v žádosti a po odeslání se bude schvalovat. K vyplácení peněz se přistupuje ihned po dojednání půjčky – převodem na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..