Rychlá SMS půjčka Mutuo

Rychlá SMS půjčka
e-gabi / Pixabay

Preferujete rychlé vyřízení půjčky a nemáte rádi zbytečné papírování? Věřte, že nejne vy, ale i mnoho dalších klientů chce mít půjčku vyřízenou prakticky ihned a bez protahování. Naštěstí se současnost v půjčkách hodně vylepšila a vyřídíte mnoho půjček rychle a během několika minut.

Rychlá půjčka je i SMS půjčka Mutuo, kde získáte až 5000 Kč!

Rychlé půjčky na nízké sumy

SMS půjčky se poskytují rychle, stačí poslat esemesku a běhme chvíle získáte odpověď o vyřízení nebo zamítnutí. U SMS půjček ale nemůžete očekávat, že obdržíte vyšší sumy. Konkrétně SMS půjčka Mutuo se dává v částkách od 1000 Kč do 5000 Kč. Ale nepočítejte s tím, že se jako nový klient ihned dočkáte maxima.

Pokud si půjčujete u Mutuo úplně poprvé, můžete získat maximálně 1000 Kč. Řádně vrátíte splátku i se stanovenými poplatky v termínu? Potom vám nic nebrání v půjčení druhé půjčky, kdy si už můžete půjčit 2.000 Kč. Následně to bude 3000 Kč. Suma se bude po každém vrácení zvyšovat, dokud nedojdete až na maximum 5000 Kč!

Půjčka SMS na cokoliv

Půjčka Mutuo se dá využít na cokoliv potřebujete. Jedná se o neúčelovou půjčku, kde se nevyžaduje udání důvodu půjčení peněz. Půjčka Mutio je určena pro fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky. U první půjčky se vyžaduje splatnost do patnácti dní.

Tip na článek:  Aerofin Férová půjčka

Druhá a každá další půjčka má splatnost 22 dní. Zdá se vám doba návratnosti hodně krátká? Lze si zažádat o prodloužení splatnosti. Doba odkladu je možná na dva další týdny, ale počítejte s tím, že zaplatíte poplatek navíc za každý započatý týden. Od druhé půjčky budete mít týden splatnosti zdarma.

Půjčku získáte bez poplatků předem. Nejsou vyžadováni žádní ručitelé ani zástavy na majetek. Úroky zastupují předem dané poplatky – zaplatíte 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč. Půjčka se dá sjednat telefonicky a pomocí SMS zpráv, odkudkoliv z ČR. Lze si vyplnit také online žádost.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..