Rychlá půjčka od Zaplo.cz

Rychlá půjčka od Zaplo.cz
e-gabi / Pixabay

Pokud vás zajímají půjčky od důvěryhodných nebankovních společností, můžete také vyzkoušet služby od Zaplo.cz. Rychlá půjčka se může hodit každému, i vám.

Co zajímavého získáte díky Zaplo.cz? Vaše první půjčka bude zdarma! A to skutečně, pokud splníte stanovené podmínky, což je zaplacení vaší půjčky včas. Poté vám nebudou naúčtovány žádné poplatky ani jiné úroky. Půjčky můžete sledovat online díky svému vytvořenému osobnímu profilu na stránkách společnosti.

O půjčku si mohou požádat poprvé osoby ve věku od 25 do šedesát let. Výše půjčky je při první žádosti v rozmezí od 500 Kč do 5 000 Kč. Půjčku získáte na až třicet dnů zdarma. Jakmile řádně zaplatíte první půjčku od Zaplo.cz, můžete si požádat o další. Vaše částka k půjčení se může stále zvyšovat až do poskytovaného maxima 12 500 Kč.


[otw_shortcode_button href=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=372&aff_id=1074&source=pujkabezpoplatkuihnedcz” size=”large” icon_type=”general foundicon-website” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-darkgreen” target=”_blank”]Půjčka od Zaplo.cz je jedničkou – žádejte online[/otw_shortcode_button]


Co musíte splňovat pro získání půjčky od Zaplo.cz? O půjčku mohou požádat osoby, které mají    české občanství, věk minimálně osmnáct let a vlastní bankovní účet v bance, která se nachází na území České republiky. Při žádosti o půjčku od Zaplo.cz musíte být bez dluhů a musíte být schopni splatit úvěr včas, tedy do termínu splatnosti. Nejprve musíte vyplnit všechny požadované údaje v přihlašovacím formuláři na webových stránkách.

Budete dokládat kopii platného občanského průkazu nebo jiného dokladu vaší totožnosti, kde máte fotografii.

Peníze z půjčky můžete využívat libovolně, na cokoliv chcete. Splácení půjčky probíhá v domluvených částkách bezhotovostním převodem na obdržené číslo účtu. Všechny potřebné údaje budete mít k dispozici i na vašem profilu u Zaplo.cz. Při žádosti o půjčku po vás nebude vyžadováno doložení ručitele nebo spoludlužníka.

Tip na článek:  Finaktiv půjčka do výplaty

Jakmile dokončíte žádost o půjčku, můžete čekat rozhodnutí již do několika minut. Pokud máte půjčku u jiného poskytovatele, nemůžete si půjčit od Zaplo.cz.

Rychlá půjčka od Zaplo.cz
e-gabi / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..