Rychlá online půjčka od Cresco

Rychlá online půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Chcete si půjčit nejraději ihned a bez zbytečného papírování? Ano, můžete! Nebankovních půjček je k dispozici opravdu hodně a rychlé půjčky se poskytují také od společnosti CRESCO GROUP s.r.o., kde si můžete půjčit až několik desítek tisíc korun.

Rychlé půjčky až do 150 000 Kč
Rychlá online půjčka od Cresco je k dispozici v částkách od 10.000 Kč do 150.000 Kč. O půjčku si mohou požádat zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci a důchodci. Jestliže budete chtít půjčit jenom nižší částky, nebudete muset dokládat příjmy. U klientů se předpokládá, že budou ve věku od 18ti do 65 let. Navíc se musí jednat o občany České republiky. K půjčce budete dokládat platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ musí předložit také údaje o firmě, konkrétně adresu, telefon, IČO, přesný název.

Rychlá online půjčka od Cresco – půjčka na cokoliv

Rychlá online půjčka od Cresco je určena na cokoliv a není vyžadováno prozrazení účelu využití peněz. Půjčka se poskytuje bez poplatků předem za posouzení a vyřízení. Nevyžadují se žádní ručitelé. Žádost o půjčku si můžete podat na webových stránkách společnosti. Online způsob žádosti o půjčku zaručuje rychlost a pohodlnost. Obdržíte třicet dní pro možnost odstoupení od smlouvy. Během této lhůty je odstoupení bez sankcí. Roční úrok se odvíjí se podle půjčené částky a době splatnosti.

Tip na článek:  Acema Credit – Půjčka na cokoliv

Splatnost půjčky

Splatnost půjčky se dá rozdělit až do maximálně 84 měsíců. Jestliže budete mít zájem, existuje tady možnost odkladu splácení, až čtyř měsíčních splátek. Naopak v  případě dohodnutého splácení ve včasných termínech se vám vrátí polovina úroků. Půjčka se běžně vyřizuje do 24 hodin od přijetí žádosti. Během této doby se rovněž vyplatí peníze, které se posílají buď na bankovní účet, nebo se mohou vyzvednout na poště. Půjčka je snadno dostupná a díky ní si můžete splnit zaplacení čehokoliv plánovaného i nečekaných výdajů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..