Půjčky online bez dokládání příjmu

Půjčky online bez dokládání příjmu
geralt / Pixabay

Pokud je do výplaty daleko zda potřebujete nečekaně hotovost, půjčky online bez dokládání příjmu jsou poměrně rychlým a pohodlným řešením každé situace. Tento produkt nabízejí i banky, zejména některé internetové, avšak nejběžnějším poskytovatelem jsou nebankovky, pro které jsou rychlý proces rozhodování a možnost získat peníze i bez dokladů typické.

Tyto půjčky využijí například i živnostníci nebo podnikatelé s těžko doložitelný příjmem.

Pokud máte v bance účet a dostávala něj již delší dobu peníze, nemusíte při žádosti o půjčku předkládat další potvrzení. Některé banky již umožňují svým klientům požádat o úvěr i online způsobem, většinou přes internet banking.

Taková žádost je ale prvotní, samotnou smlouvu o úvěru je třeba přijít podepsat většinou osobně do pobočky banky. Výhodou je celkem fajn úrok na úrovni spotřebitelských úvěrech čili 9-13 % a možnost půjčit si i stovek tisíců korun.

Výhodou je delší splatnost až do 60 měsíců, což umožňuje snížit si pravidelné měsíční splátky. Nebankovní půjčky online bez dokládání příjmu jsou ale pohodlnější. Stačí si najít jakéhokoli poskytovatele takových úvěrů na internetu, vyplnit na jeho webstránce formulář, kde zadáte své osobní údaje a údaje o půjčce, jakou chcete a pak o několik hodin již máte úvěr schválen a bez jakéhokoli doložení příjmu ze zaměstnání a prohledávání registrů.

Tip na článek:  Dinero půjčka do výplaty

Na rozdíl od bank jsou ale tyto půjčky online bez dokládání příjmu náročnější na úroky a náklady na úvěr. Poplatky za vybavení jsou sice již zahrnuty ve splátkách, ale úrok je přes 20 % a půjčit si můžete mnohem méně než v bance, většinou jen několik tisíc korun, na úvod jen do 2000 Kč. Kratší je i doba splatnosti, od 30 dnů do 9 měsíců, přičemž delší doba je možná až po tom, pokud jste klientem déle. Výhodou úvěrů je ale jednoduchost a dostupnost vybavení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..