Půjčky bez registru seženete i ve vyšších částkách

Půjčky bez registru
blickpixel / Pixabay

Zajímáte se o půjčení peněz ve vyšších sumách? Bez ručitelů a zajištění lze obdržet většinou jenom několik tisícovek, ale pokud máte do zástavy nemovitost, půjčí vám i několik miliónů. Pochopitelně záleží na vašich potřebách a schopnostech splácení. Je nutné počítat s tím, že zajištění splátek je nutné, aby nedošlo později k exekuci a vy ztratili střechu nad hlavou.

Půjčky bez registru od zkušeného poskytovatele

Rychlé půjčky bez registru získáte od společnosti Acema Credit. Výše půjčky může činit částky od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč.

Spodní hranice je skutečně minimum a v případě, že si nechcete půjčit tolik peněz, musíte se obrátit na jiné poskytovatele nebankovních nebo bankovních půjček. Půjčit si mohou plnoleté osoby, které mohou zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Půjčka bez poplatku předem

O půjčku můžete požádat s jistotou, že po vás nebude vyžadován žádný poplatek předem za posouzení a realizování půjčky. Půjčky bez registru umožňují si půjčit peníze osobám, které mají nějaké záznamy v registrech dlužníků od jiných poskytovatelů. U půjčky se nevyžadují ručitelé, na záruku postačí nemovitost. Na zástavu vám poslouží nejen rodinné domy, ale také kanceláře, byty, pozemky, chaty, obchodní prostory, rekreační objekty apod.

Radek S., Chomutov: Zastavil jsem nemovitost a získal dost peněz na její opravu, splácím pravidelnými měsíčními splátkami.

Splatnost půjčky a úroky

U půjčky bez registru od Acema Credit je povoleno splácení na maximálně 20 let. Splácení se provádí pravidelnými měsíčními splátkami, které budou poukázány převodem z bankovního klientova účtu díky trvalému příkazu. Půjčka se dá využít na cokoliv. Předčasné splacení úvěru je možné kdykoliv během trvání půjčky, ale za smluvní poplatek. Úroková sazba nebude za zbývající období vyžadována.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..