Půjčka Provident

Půjčka ProvidentPůjčka Provident dobře poslouží každému, kdo se rychle a snadno potřebuje dostat k penězům. Půjčka je navíc určena na cokoliv, takže vám odpadá konkrétní udávání účelu a zaplatíte vše podle libosti.

O půjčku Provident je nejsnadnější a nejpohodlnější požádat online způsobem. Rovněž lze využít telefonickou žádost o půjčku. Předpřipravená online žádost se vyplní údaji o vás a chtěné půjčce. Po odkliknutí se vše odešle k posouzení a už druhý den můžete očekávat potřebnou částku peněz, která vám bude ihned k dispozici. Vypůjčené peníze vám osobně předají zástupci společnosti – může se tak stát do několika hodin od podání žádosti.

Parametry Provident půjčky

Půjčka Provident je k mání v rozmezí od 4 000 Kč do 80000 Kč. K zajištění půjčky nebudete potřebovat žádné ručitele a ani se nemusíte obávat požadavků na jiné zajištění. Po celé republice se starají o vyřízení půjčky obchodní zástupci, kteří s vámi také proberou konkrétní otázky či nesrovnalosti ohledně půjčky Provident. Peníze obdržíte také bezhotovostním způsobem – převedou se na váš bankovní účet.

Půjčka je určena osobám s trvalým příjmem. Požadovaná výše půjčky se posuzuje individuálně. K půjčce je nutné si připravit průkaz totožnosti, doklad o pravidelném příjmu a potvrzení o trvalém bydlišti. O půjčku se mohou zajímat i osoby s nižšími příjmy a také jedinci, kteří měli v minulosti nějaké problémy s placením u bank a nebankovních společností – a mají záznam v registru dlužníků. Poskytovatel vás může požádat také o potvrzení o sociálním pojištění.

Tip pro čtenáře: požádejte o půjčku od Providentu online

Půjčka Provident se splácí až 100 týdnů

Půjčka se poskytuje bez poplatku předem za posouzení a vyřízení vaší žádosti. Doba splácení je určena na 45, 60 a 100 týdnů. Před sjednáním půjčky budete vyrozuměni o tom, kolik máte celkem zaplatit i s poplatky. Částka se nezmění, pokud dodržíte dojednané podmínky.

Úroková sazba – poplatky se řídí druhem půjčky, resp. její výší a dobou splatnosti. Můžete si ji zjistit díky online kalkulačce na webovkách Providentu.