Půjčka Profi Credit

Půjčka Profi CreditProfi Credit poskytuje různé nebankovní půjčky na libovolné účely. Společnost Profi Credit se v současnosti nalézá v seznamu známých a ověřených poskytovatelů nebankovních půjček. Má za sebou již řadu let zkušeností a nechybí ani pobočky v jiných zemích, kde fungují jako záruka pro kvalitní služby. Od Profi Credit můžete požadovat půjčení peněz v několika variantách. Podnikatelé mají k dispozici půjčky v částkách od 30 000 Kč do 300 000 Kč. Fyzické osoby si mohou požádat o půjčky od 10 000 Kč do 166 000 Kč.

Půjčka Profi Credit vám půjčí až 4 999 Kč

Zájemci o půjčení se prokazují svou bonitou. Jestliže se zajímáte o půjčení pouze několika  tisícovek, zkuste půjčení až 4 999 Kč – není třeba dokládat příjem. Půjčky v různých výších od Profi Credit se dají používat na cokoliv, protože není vyžadováno dokládání účelu. Máte tak jedinečnou možnost si vzít peníze na cokoliv.

O půjčku je nejlepší žádat online přes tento formulář – jde o jednoduchou cestu k půjčce, kde stačí vyplnit požadované údaje v online formuláři. Následně už jenom čekáte na sdělení, zda byla vaše půjčka zamítnuta nebo schválena. Půjčka je dostupná nejen pro zaměstnané osoby, ale také pro ženy na mateřské dovolené, osoby na rodičovské dovolené, OSVČ, právnické osoby a důchodce. Po schvalovacím procesu se do 24 hodin vyplácejí peníze převodem na váš bankovní účet. V případě nedostatečného zajištění půjčky se může využít ručení nemovitostí. Bonita klientů se navyšuje také pomocí ručitelů a spoludlužníků. Občané starší sedmdesáti let musí počítat s požadavkem mít ručitele.

Půjčka Profi Credit je skutečně bez poplatku

Půjčka se vyřizuje a poskytuje bez poplatku předem. Doba splatnosti je určena na dobu od 12 do 48 měsíců. Úvěr do 4999 Kč musí být splacen za devět až 12 měsíců. Minimální věk pro žadatele: 18 let. Posouzení půjčky je spjato s doložením dvou dokladů totožnosti – jeden z nich musí být OP. Zaměstnanci doručí čestné prohlášení o příjmu, důchodci kopii důchodového výměru nebo aktuální vyplacenou složenku. Doložíte i případné další příjmy. Jde o revolvingový úvěr.