Půjčka NetCredit

Půjčka NetCreditPůjčka NetCredit symbolizuje kvalitní a hlavně rychlou půjčku, kterou získáte v nižších částkách.

Nebankovní půjčku od Net Credit oceníte především v době, kdy se rozhodnete mít rychle peníze, které vám momentálně chybí v rozpočtu. Může se jednat třeba o dobu do výplaty.

Půjčka Net Credit je určena občanům české národnosti, kterým nechybí trvalý pobyt na území České republiky. Půjčka je navíc možná jenom tehdy, pokud mají žadatelé věk od dvaceti do 65 let.

Půjčka NetCredit je až do 12000 Kč

Půjčka NetCredit je dostupná pro částky max. 12 000 Kč. Berte v úvahu, že úplně první žádost má omezení – půjčit si lze jenom 4 500 Kč maximálně. U Net Credit se nemusíte starat o žádné zajištění půjčky – nejsou potřeba ručitelé ani zastavení majetku. O první půjčku u NetCredit je nutné požádat online.

Tento způsob je velice praktický – rychlý a snadný. Podruhé už lze získat půjčku pomocí žádosti přes SMS.

Podle online nabídky si nejprve zvolíte potřebnou částku a následně si můžete všimnout, kolik celkem zaplatíte a jaká byla určena doba splatnosti. Poplatky jsou pevně stanovené a další se vám nebudou při řádném placení počítat. Pak přejdete k vyplnění registračního formuláře, zaplacení jednoho halíře – registračního poplatku a k odeslání žádosti.

Posouzení zabere chvíli a vy se brzy dočkáte schválení nebo zamítnutí. Po dokončení registrace a po schválení půjčky můžete očekávat peníze na vašem bankovním účtu.

Splácení půjčky probíhá 1 – 30 dní. Jestliže vám stanovená lhůta bude činit potíže, můžete si sjednat prodloužení půjčky, což se platí extra poplatkem.

O půjčku NetCredit mají možnost žádat pouze osoby se stálým měsíčním příjmem, které rovněž mají účet v bance. Není možné mít nějaké nedoplatky půjček a úvěrů – bankovních nebo nebankovních.

Není přípustný žádný zápis  v registru dlužníků. Také se nesmíte řadit k žadatelům o oddlužení.