Půjčka na vyplacení exekuce

Hrozí vám exekuce? Nebo vám snad už exekutoři klepají na dveře? Pokud chcete přijít o veškerý majetek, pusťte je směle dál. Jestli nehodláte vzdát svůj boj, zajímejte se o půjčky určené na vyplacení exekucí, může se jednat o vaši skvělou a poslední šanci.

Půjčka na vyplacení exekuce bez osobní návštěvy

Dobré je si najít nejlevnější vyplacení exekucí na nemovitosti, jedná se o speciální úvěry na vyplacení exekuce či exekucí na nemovitosti se zajímavými úrokovými sazbami. Půjčka na vyplacení exekuce je k dispozici bez nutnosti se dostavit osobně do kanceláře společnosti. Po sjednání budou vyplaceny všechny vaše exekuce, obvykle až do výše 40% hodnoty vaší nemovitosti! Nebude nutné platit žádné poplatky předem.

Roman S., Kolín: Hrozilo mi, že přijdu o můj byt, ale díky půjčce na vyplacení exekuce jsem se vyhrabal ze všech problémů.

Splatnost půjčky na vyplacení exekuce

Splatnost půjčky na vyplacení exekuce je možná až do dvaceti let. Úroky budou srovnatelné s bankovními na americké hypotéky. Poplatek za odhad nemovitosti se nevyžaduje zaplatit předem. U tohoto typu nebankovní půjčky se nezkoumají bankovní registry, ani registry Solus.

Tip na článek:  Supermoney půjčka do 4 999 Kč

Byla vyhlášena dražba? I tak vás může zachránit půjčka!

Byla na vaši nemovitost vyhlášená dražba? Není problém vaši nemovitost ještě zachránit, třeba i hodinu před dražbou. K výhodám nebankovní půjčky patří to, že nepotřebujete odhad nemovitosti a ani za odhad nebudete předem platit. Během sepisování žádosti nebudete platit    neplatíte žádný poplatek. Pro získání půjčky na vyplacení exekuce nemusíte dokládat vaše příjmy. Připouští se ručení třetí osobou. Konkrétně jde o to, že je možné ručit nemovitostí vašich rodičů, obchodního partnera nebo jinými nemovitostmi.

Rychlé vyřízení půjčky

Majitelem nemovitosti zůstanete po celou dobu existence půjčky. Půjčka se vyřizuje velice rychle.

Půjčka na vyplacení exekuce
Hans / Pixabay

4 comments

 1. Chcete si půjčit peníze od soukromníka? Potřebujete peníze ještě dnes? Máte dluhy a chcete se jich zbavit ? Máte škraloup v registru? Pomůžeme Vám . Poskytujeme optimalizace,kompletní úvěrovou asistenci,oddlužení za 5.000,-kč,ODDLUŽENÍ MANŽELŮ POUZE ZA 5.000,-Kč,ochranu majetku, servis pro podnikatele. Volejte ještě dnes na bezplatné tel. číslo : 800 888 005. Hledáme obchodní zástupce pro Celou ČR. Vysoké odměny na ruku.
  Více informací o oddlužení zde ve videu https://www.facebook.com/Alsidisa.cz/videos/1135239813185967

 2. Jste zprostředkovatel úvěrů ?
  Nechce se vám skládat zkoušku u ČNB ?
  Nechcete díky novele zákona dále pracovat v úvěrech?
  Chcete si zachovat vaše příjmy?

  Máme pro vás řešení.
  Společnost Alsidisa s.r.o. příjme specialisty na oddlužení.
  Požadujeme:
  1) flexibilitu
  2) ochotu učit se novým věcem
  3) zkušenost s komunikací s lidmi.

  Poskytujeme:
  1) nadprůměrné ohodnocení práce
  2) benefity (mobil a různé motivační akce)
  3) kariérní růst

  Nehledáme lidi co chtějí sedět doma a nic nedělat.

  Více zde: http://www.alsidisa.cz

 3. Výhodná půjčka pro všechny občany České republiky. Nabízím vám půjčky od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez nahlížení do registru dlužníků. Splatnost půjčky se dá nastavit až na 240 měsíců s možností předčasného splacení kdykoliv zdarma bez navýšení. Vyřízení celé půjčky i s vyplacením financí už do 48 hodin. sopuchmichal2@gmail.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..