Půjčka Home Credit

Půjčka Home CreditPůjčka Home Credit je pro vás možností, jak si rychle a snadno půjčit peníze v hotovosti na cokoliv, co se vám hodí, jelikož se neudává žádný účel půjčky. Půjčku Home Credit si mohou zájemci vzít v částkách od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Nejdříve si pořádně rozmyslete jaká pro vás bude ideální půjčka – v jaké výši. Nemá cenu se zbytečně moc zadlužovat, protože je nutné dodržet domluvené splátky a jejich termíny.

půjčce od Home Credit se potřebují dva doklady totožnosti. Občané České republiky budou předkládat občanský průkaz s jedním dalším dokladem – může jít třeba o rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas či zbrojní průkaz. Udávat se také budou informace o firmě, u OSVČ adresa, přesný název firmy, IČO, telefon.

Půjčka Home Credit je online

Home Credit půjčku si mohou zařídit jenom osoby se stálým zdrojem příjmu. V případě, že uvažujete o případných problémech v budoucnu, získáte možnost si pojistit vaše splácení. Díky tomu se pojistí výdaje, které by měly bez problémů pokrýt splácení během doby, kde se ocitnete ve finančních problémech – bez zaměstnání, s nemocí na krku apod.

Půjčku od Home Credit si sjednáte hned několika způsoby – záleží na vás, co se vám bude zamlouvat více. Půjčku získáte díky online variantě, nebo telefonicky i na pobočkách České pošty. Půjčit si mohou jen osoby s věkem nad osmnáct let. Nebudete potřebovat žádné ručitele a není tedy třeba se obávat nezdaru při hledání správného zajištění půjčky.

Posouzení a vyřízení půjčky máte zadarmo – žádné poplatky předem se neúčtují (srovnání půjček bez poplatků). Jestliže dáváte přednost uzavření půjčky na poště, lze se objednat předem a všechno zajistíte bez zbytečného čekání. U telefonní půjčky vás budou provázet vyškolení operátoři – ti vás sami brzy kontaktují. U online půjčky vyplníte na stránkách umístěný formulář. Doba splácení závisí na výši půjčky a době jejího splácení. Splácení probíhá v měsíčních intervalech.

Půjčka Home Credit online žádost