Půjčka Ferratum

Půjčka FerratumFerratum půjčka je označením pro krátkodobou půjčku, kde je možné získat částky od 500 Kč do 10 000 Kč. Ferratum půjčka vám může být povědomá díky svému jinému označení, tedy „finská“. Obecně jde o rychle vyřízené půjčky v menších částkách, které mají krátkodobou splatnost.

Půjčka Ferratum je vhodná pro mnoho lidí, kteří si v současné době nemohou příliš vyskakovat a pomůže jim i malá půjčka k vyřešení problémů. Peníze získáte jenom na předem danou – krátkou dobu, nemusíte se tedy nijak obávat, že nezvládnete splácení v dlouhodobém horizontu. Pro získání půjčky se nemusí shánět žádní ručitelé a ani se nezastavuje majetek.

Půjčka Ferratum – informace

Žádost o půjčku je dostupná na webových stránkách společnosti, kde ji stačí vyplnit. Rovněž lze žádat o půjčku SMS zprávou. Cena zasílané SMS se neplatí žádným vyšším tarifem, jde jenom o běžný poplatek vašeho operátora. Půjčka od Ferratum má splatnost od sedmi do 45 dní. Během existence půjčky můžete ještě popřemýšlet, zda se vám nehodí prodloužení termínu splatnosti – je to možné celkem třikrát. Prodloužení se platí – 15 %  z půjčené částky. Prodloužení se provádí vždy na dalších 15 dní.

Při žádosti o půjčku budete informováni o částce, kterou je potřeba zaplatit celkem i s poplatky, které stanovuje společnost. U půjčky se nedokládají žádná potvrzení o příjmech z podnikání nebo od zaměstnavatele. Peníze budete mít k dispozici velice brzy, ale u Ferratum půjčky je nutné se připravit na omezení pro nové klienty.

Noví žadatelé o půjčku si poprvé mohou půjčit částku v maximu 1000 Kč. U druhé půjčky je možné získat 2 000 Kč, u další žádosti se opět možnost půjčky zvýší a tak to půjde dál až do poskytovaného maxima 10000 Kč. U nových klientů se budou ověřovat údaje. Peníze se posílají nanejvýš druhý pracovní den převodem na váš bankovní účet. Peníze se dají také poslat poštovní poukázkou – počítejte s trochu delším doručením dle termínů doručovatelské služby. Nebankovní půjčka od Ferratum je na cokoliv.

Ferratum půjčka – žádost