Proma – Zaměstnanecká půjčka

PublicDomainPictures / Pixabay

Jak už název napovídá, zaměstnanecká půjčka od společnosti Proma je určena lidem, kteří momentálně mají zaměstnání a tudíž pravidelný příjem. O půjčku si mohou také požádat důchodci s pravidelným pobíraným důchodem. Zaměstnanecká půjčka od společnosti Proma se vyřizuje velice jednoduše a zároveň rychle. Můžete si půjčit částky, které vám chybí k zaplacení služeb, dovolené, jiných dluhů, věcí a tak dále. Účel půjčky je totiž nepodstatný, protože půjčka je neúčelová a vypůjčené peníze lze využít na cokoliv.

Zaměstnanecká půjčka od společnosti Proma je získatelná v částkách od 5 000 Kč do 200 000 Kč. O půjčku si mohou zažádat zájemci, kteří jsou zaměstnáni. K žádosti o zaměstnaneckou půjčku Proma budete potřebovat ještě kopii občanského průkazu, originál potvrzení vašeho průměrného příjmu nebo důchodový výměr. Dále se vyžaduje doklad pro ověření kontaktní adresy žadatele. Dodáte tedy kopii SIPO, výpisu z bankovního účtu, účtu za elektřinu apod.

Splácení půjčky se uskutečňuje pravidelnými měsíčními splátkami v dojednané částce. Splácení je možné v několika termínech. Konkrétně se jedná o 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Dojednané splátky se každý měsíc převádí na bankovní účet společnosti Proma.  K žádosti o půjčku nemusíte shánět žádné ručitele a není třeba půjčku zajišťovat ani zástavou na majetek. Půjčka se poskytuje bez poplatků předem za posouzení a vyřízení.

Tip na článek:  Rychlá online půjčka od Cresco

Pokud nebudete mít problémy s pravidelným placením a vždy dodáte splátku včas, naskytne se vám možnost si zařídit automatický revolving. Jedná se o získání extra financí už během placení vaší půjčky. Dále budete mít umožněno si žádat o půjčku se zvýhodněnými podmínkami. V případě problémů se splácením se doporučuje si včas zařídit odklad splátek zdarma. Půjčka se schvaluje již do 24 hodin od podání vaší žádosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..