Omega půjčka do 5 000 Kč

Omega půjčka do 5 000 Kč
thephilippena / Pixabay

Někdo vás nechal na holičkách a vy potřebujete aspoň malý obnos k vyřešení momentálních finančních problémů? Dostáváte se do finančních potíží jenom občas, anebo jde o frekventovanější záležitost? V obou případech se můžete zajímat o vhodnou půjčku, která vám zajistí potřebnou částku na krátký čas.

Půjčky jsou velice populární a stále více lidí již využilo služeb nejen známých bank, ale nebankovních poskytovatelů.

Kdo si může půjčit?

Omega půjčka je připravena k využití pro zájemce – občany České republiky s věkem nad osmnáct let. Vzhledem k tomu, že se kontrolují záznamy v registrech dlužníků, měli byste před podáním žádosti zjistit, zda zde nejste uvedeni díky předešlým nesplněným závazkům.

K vyplněné žádosti budete ještě dokládat číslo bankovního účtu a číslo fungujícího mobilního telefonu. Pro půjčku není potřeba nic podepisovat osobně. Vyhnete se i dokládání vašeho příjmu – nemusí se dokládat žádný průměrný příjem od vašeho zaměstnavatele nebo z vaší podnikatelské činnosti.

Tip na článek:  Půjčka na vyplacení exekuce

Půjčka na cokoliv a bez poplatků předem

Omega půjčka se poskytuje v částkách od 1000 Kč do 5000 Kč. Platí však omezení pro úplně nové zájemce o Omega půjčku, kteří si mohou půjčit jenom 3000 Kč maximálně. Výhodou je, že si můžete půjčit na cokoliv, protože se nevyžaduje udání účelu půjčky. Splatnost půjčky je stanovena v termínech od sedmi do třiceti dnů. Zdá se vám lhůta pro splacení příliš krátká?

Požádejte si o odklad splacení! Každý má možnost si požádat o prodloužení – o sedm nebo čtrnáct dní. V případě kladného vyřízení prodloužení půjčky je třeba počítat s placením stanoveného poplatku.

Půjčka bez poplatku předem

Za posouzení a vyřízení půjčky se neplatí žádné poplatky předem. Budete však vyzváni k zaplacení 1 Kč na účet společnosti, aby se dalo ověřit číslo vašeho bankovního účtu.

Půjčka se poskytuje bez ručitelů.

Omega půjčka do 5 000 Kč
thephilippena / Pixabay

3 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..