Nebankovní půjčka až do několika miliónů

Nebankovní půjčka
niekverlaan / Pixabay

Máte smělé plány, ale finance vám je bortí? Chcete si pořídit nový dům, vybavení, koupit chalupu, pozemky, vyjet si s rodinou na exotickou dovolenou? Ano, toto vše a mnoho dalšího si můžete dovolit už nyní, když si vezmete půjčku a přijde vám toto řešení mnohem lepší než několikaleté šetření.

Půjčte si kolik potřebujete…
Nebankovní půjčka Pegas vám může poskytnout částky od 50000 Kč až do 500000 Kč. To samozřejmě neplatí pro všechny zájemce, přesná částka k půjčení závisí na hodnotě zastavované nemovitosti a ve druhé řadě i na schopnosti půjčku splácet. Půjčit si takto lze do maximálně 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.

Pegas nebankovní půjčka je poskytována svéprávným osobám od osmnácti let. Pokud budete o půjčku žádat, musíte splnit podmínku – dát do zástavy nemovitost. Půjčka se poskytuje jako neúčelová, tedy využití je na cokoliv potřebujete.

Splatnost Pegas půjčky

Půjčka od společnosti Pegas má splatnost od tří do patnácti let. Vyberete si vyhovující dobu tak, abyste neměli problém s pokrytím vyžadovaných pravidelných splátek. Posouzení a podání žádosti není nijak zpoplatněno předem – nic neplatíte v předstihu. Posléze se však vyžaduje zaplacení administrativního poplatku za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčka Pegas je k dispozici bez ručitele, které nemusíte shánět, ale důležitou součástí je zástava nemovitosti.

Tip na článek:  Dinero půjčka do výplaty

Ohledně ohodnocení nemovitosti počítejte s tím, že vás přijde navštívit interní odhadce společnosti, který uskuteční osobní prohlídku na základě které určí tržní hodnotu nemovitosti. Zastavovanou nemovitostí se může stát družstevní byt, rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, chalupa, pozemek apod. Nemovitost k zastavení by měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale je povoleno mít k dispozici i majetek třetích osob.

Úrok a RPSN se odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti. Půjčku si můžete sjednat online, kdy na webových stránkách společnosti Pegas najdete formulář.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..