Nebankovní dům – půjčka do výplaty

Nebankovní dům – půjčka do výplatyNebankovní dům poskytuje zájemcům nebankovní půjčky v nižších částkách. Jedná se o tzv. půjčky do výplaty, které se vyznačují rychlostí poskytnutí, ale také požadavkem na celkem rychlé vrácení vypůjčené částky i s daným úrokem nebo poplatkem nahrazujícím úročení.

Nebankovní dům – půjčka do výplaty se poskytuje v částkách od 500 Kč do 10 000 Kč. Ovšem počítejte s tím, že maximum nedostanete hned. Pro nové klienty je omezena částka na 500 Kč – 2000 Kč v případech úplně první půjčky od této společnosti. Jakmile si budete půjčovat opakovaně, už vám budou otevřeny možnosti půjčení až do maxima 10 000 Kč.

O půjčku se mohou zajímat jenom občané České republiky, kteří vlastní platný občanský průkaz. Zároveň se požaduje věkové rozmezí žadatelů od dvaceti do 68 let. K vyřízení si připravte mobilní telefon a platný občanský průkaz.

Půjčka se poskytuje jako bezúčelová, což pro vás znamená, že vypůjčenou částku můžete využít zcela libovolně. Splatnost půjčky se musí uskutečnit ve lhůtě do patnácti dnů. K posouzení nebudete potřebovat žádné ručitelské závazky a ani zastavení movitého nebo nemovitého majetku. Rovněž nebudete platit žádný poplatek předem za vyřízení.

Tip na článek:  Jasmín styl - Půjčka před výplatou

Úroky se u půjčky neuvádějí, ale předem obdržíte informaci o poplatku, který nahrazuje úročení a platí se společně s půjčenou částkou. Vše – jistinu a poplatky jsou potřeba zaplatit v dojednaném termínu splatnosti. Například při půjčení tisícovky vrátíte za 15 dní 1200 Kč. Při půjčení 2000 Kč budete do 15ti dní vracet 2400 Kč a tak dále.

 Posouzení půjčky bude probíhat tak, že nejprve vyplníte online formulář s osobními údaji. Jakmile si zažádáte jednoduchým odesláním ve formě odkliknutí, dojde ke schválení nebo zamítnutí. V případě schválení se ihned posílají peníze na váš bankovní účet. Druhým způsobem je, že si vezmete potřebné doklady a zajdete do kanceláře společnosti, kde vyplníte žádost a počkáte několik minut na výsledky posouzení. Peníze získáte v hotovosti nebo se převedou na váš účet v bance.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..