Kredia půjčka SMS

krediaPůjčky se stávají stále populárnější a vyhledávanější. Nemusí jít hned o velké částky, protože i menší sumy vás mohou doslova zachránit od nepříznivých momentů. Společnost Kredia se také zabývá poskytováním krátkodobých půjček. Nabízí k půjčení nižší částky. Půjčky v různé výši jsou dostupné po vyplnění online žádosti – to je potřeba učinit v případech první půjčky u Kredia. Pokud si chcete půjčit už poněkolikáté, postačí si zaslat svou žádost prostřednictvím SMS zprávy.

Žádáte o půjčku u Kredia poprvé?

První půjčka od Kredia se pohybuje v maximu jenom do 1000 Kč. Nejdříve je nutná registrace na webových stránkách společnosti Kredia. Jakmile se zaregistrujete, dostanete email a potvrzovací SMS, kde vám bude sděleno rozhodnutí k schválení nebo zamítnutí půjčky. Dalším krokem v procesu půjčky se stane zaslání rámcové smlouvy na vaši adresu. V této smlouvě objevíte také váš ověřovací kód. Po vyplnění ověřovacího kód obdržíte půjčenou sumu. Dále je nutné poslat smlouvu zpátky na adresu spol. Kredia – odeslání probíhá na náklady Kredia společnosti. Druhá půjčka vám dává možnost si půjčit maximálně 2000 Kč, od třetí si lze půjčovat 3000 Kč a od čtvrté 4000 až po maximum 10 000 Kč.

Tip na článek:  SMS půjčka do 10 000 Kč

Kredia a splácení půjčky

Krátkodobá půjčka pochopitelně vyžaduje celkem rychlé vrácení i s danými poplatky. Na splácení u Kredia spol. máte 15, 22 nebo 30 dní. Předem se pokaždé dozvíte, kolik budou činit poplatky, které nahrazují úroky. Zájemci o půjčku mohou také využít online kalkulačku na stránkách společnosti, kde si snadno zjistí konečnou suma k navrácení při půjčení konkrétní částky na konkrétní dobu. V případě, že vám doba nebude vyhovovat, existuje ještě možnost si požádat o prodloužení – nutností je domluva předem s Kredia. Půjčka se poskytuje na cokoliv – nevyžadují se žádné konkrétní účely použití. Nebudete potřebovat ručitele ani potvrzení o vašich příjmech.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..