Krátkodobé půjčky do 5000 Kč s první půjčkou zdarma

Krátkodobé půjčky do 5000
martaposemuckel / Pixabay

Malé půjčky s krátkou dobou splatnosti připadají některým osobám zcela zbytečné, když už se zadlužit, tak pořádně! Jenže člověk musí také myslet na to, jak všechny své dluhy zaplatí a hlavně jak brzy, protože placení nemalých úroků nikoho netěší.

Krátkodobé půjčky do 5000 Kč mají i své výhody – jsou vyřízené rychle, snadno a dostanou vás z nejhorších finančních potíží.

Expert na půjčku

Krátkodobé půjčky do 5000 Kč se hlavně zařizují online způsobem, kdy se nejprve zaregistrujete a pošlete formulář pouhým kliknutím – po vyplnění potřebných údajů. Následně dojde k posouzení půjčky a rychlému předání peněz – většinou se převádějí na váš účet v bance.

Zaplo Finance nabízí speciální půjčky v částkách od 1000 Kč do 15000 Kč. Setkat se můžete s prvotřídními zákaznickými službami. U Zaplo záleží na tom, zda se jedná o vaši první půjčku zde, anebo o opakovanou. Proč? První půjčka je totiž zdarma! Při včasném splacení vám nebude účtován žádný poplatek ani úrok.

Prodloužení splácení není zadarmo

Už předem víte, že nebude snadné splnit termín splatnosti? Požádejte si včas o prodloužení splatnosti půjčky. Vyplníte žádost a pošlete ji poskytovateli, po posouzení budete informováni telefonicky, emailem nebo ve svém uživatelském profilu. Bude nutné uhradit poplatek za prodloužení splatnosti v odpovídající výši (podle doby prodloužení).

Petr S.: Vzal jsem si půjčku do Zaplo a byl maximálně spokojen, nemusel jsem vůbec vykročit z baráku.

Zaplo půjčka má své výhody:

  • délka splatnosti je možná od sedmi do 30 dnů
  • o půjčku žádáte z pohodlí vašeho domova
  • o tom, zda bude vaše půjčka schválena budete informováni ihned
  • úvěrový limit se s každou půjčkou zvyšuje, při první půjčce si lze vzít jen minimální poskytovanou výši, po vrácení více a tak dále, až do poskytovaného maxima
Tip na článek:  Mýty, které se pojí s půjčkami na finančním trhu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..