Krátkodobé půjčky do 5000 Kč s první půjčkou zdarma

Krátkodobé půjčky do 5000
martaposemuckel / Pixabay

Malé půjčky s krátkou dobou splatnosti připadají některým osobám zcela zbytečné, když už se zadlužit, tak pořádně! Jenže člověk musí také myslet na to, jak všechny své dluhy zaplatí a hlavně jak brzy, protože placení nemalých úroků nikoho netěší.

Krátkodobé půjčky do 5000 Kč mají i své výhody – jsou vyřízené rychle, snadno a dostanou vás z nejhorších finančních potíží.

Expert na půjčku

Krátkodobé půjčky do 5000 Kč se hlavně zařizují online způsobem, kdy se nejprve zaregistrujete a pošlete formulář pouhým kliknutím – po vyplnění potřebných údajů. Následně dojde k posouzení půjčky a rychlému předání peněz – většinou se převádějí na váš účet v bance.

Zaplo Finance nabízí speciální půjčky v částkách od 1000 Kč do 15000 Kč. Setkat se můžete s prvotřídními zákaznickými službami. U Zaplo záleží na tom, zda se jedná o vaši první půjčku zde, anebo o opakovanou. Proč? První půjčka je totiž zdarma! Při včasném splacení vám nebude účtován žádný poplatek ani úrok.

Tip na článek:  Jedna, dva, JKL půjčka, to je ona!

Prodloužení splácení není zadarmo

Už předem víte, že nebude snadné splnit termín splatnosti? Požádejte si včas o prodloužení splatnosti půjčky. Vyplníte žádost a pošlete ji poskytovateli, po posouzení budete informováni telefonicky, emailem nebo ve svém uživatelském profilu. Bude nutné uhradit poplatek za prodloužení splatnosti v odpovídající výši (podle doby prodloužení).

Petr S.: Vzal jsem si půjčku do Zaplo a byl maximálně spokojen, nemusel jsem vůbec vykročit z baráku.

Zaplo půjčka má své výhody:

  • délka splatnosti je možná od sedmi do 30 dnů
  • o půjčku žádáte z pohodlí vašeho domova
  • o tom, zda bude vaše půjčka schválena budete informováni ihned
  • úvěrový limit se s každou půjčkou zvyšuje, při první půjčce si lze vzít jen minimální poskytovanou výši, po vrácení více a tak dále, až do poskytovaného maxima

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..