Jedna, dva, JKL půjčka, to je ona!

JKL půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Hlavně, ať to je jen na krátkou dobu!“ dožaduje se nejeden klient, který si chce na něco půjčit. Čím déle máte totiž peníze půjčené, tím déle musíte splácet, tím déle musíte na splátky myslet, tím více nejspíš splatíte a tím déle budete v nejistotě, zda se to třeba někdo nedozví.

To všechno jsou důvody, proč dneska lidé upřednostňují hlavně krátkodobé půjčky, které je zatíží na co nejkratší dobu a které tím pádem pro ně budou nejvýhodnější. Jednou takovou je i JKL půjčka, kterou si můžete sjednat na stránkách pujckajkl.cz.

JKL půjčka vždy jen na 21 dnů!

Ať už si budete chtít půjčit jakoukoliv částku, tedy od 1 000 do 10 000, vždy budete splácet pouze jednadvacet dnů. To je pevná doba, která se s výší půjčky prostě nemění. Nebudete tak zadluženi na dlouhé roky, ani měsíce. Jen 21 dnů, a to je vše.

Podle toho se vám ale samozřejmě budou měnit výše splátek, abyste byli půjčku v této velice krátké době schopni splatit. Například, půjčíte-li si 5 000 korun, zaplatíte ve výsledku 6 250 Kč. Poplatek za půjčku tedy bude činit 1 250 Kč. U půjčky 8 000 korun bude poplatek ve výši rovných dvou tisíc korun. A při půjčených deseti tisících vrátíte 13 000 korun. To vše vyplývá hned z několika faktorů – z výše půjčky, z té velice krátké doby na splacení a z RPSN sazby.

Tip na článek:  Pečlivě vybírejte nebankovní půjčky

JKL půjčka už do 10 minut

Chcete-li si tedy zažádat o JKL půjčku, musíte poslat SMS nebo vyplnit formulář na internetových stránkách pujckajkl.cz. Následně bude vaše žádost pečlivě posouzena, ale nemusíte se bát, že byste na výsledek čekali nějak nesmyslně dlouho. Ten už totiž budete znát do deseti minut. Ihned po schválení vám bude půjčka vyplacena na bankovní účet, nebo pokud si tuto možnost vyberete, poštovní poukázkou.

Během celého procesu nebudete muset nikde předkládat potvrzení o trvalém příjmu, ani nebudete muset narychlo shánět ručitele. Prostě raz, dva a půjčka může být vaše!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..