Jasmín styl – Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou
OpenClips / Pixabay

Půjčka před výplatou od společnosti Jasmín styl vám pomůže vyřešit menší finanční problémy, protože se poskytují nižší částky. Společnost Jasmin styl s.r.o. poskytne peníze velice brzy, protože posouzení nezabere mnoho času.

Půjčky se poskytují v rozmezí od 1000 Kč do 10 000 Kč. U první půjčky však musíte počítat se stanoveným maximem 1000 Kč. Druhá půjčka má už maximum 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 Kč až 10 000 Kč. Všichni, kdo chtějí požádat o půjčku před výplatou od Jasmín stylu, by měli být plnoletí. Půjčka se poskytuje pouze plnoletým fyzickým osobám, které nemají žádné své předešlé půjčky a úvěry v prodlení s uhrazením a rovněž se jich netýkají žádné platební povinností vůči žádné právnické a fyzické osobě.  U žadatelů se netolerují zápisy v seznamu dlužníků.

Půjčka se poskytuje jako neúčelová a využijete ji na cokoliv. Splatnost je stanovena na 21 a třicet dní. U půjčky není potřeba dokládat ručitelské závazky a ani se neprovádí žádné zajištění majetku. Posouzení a vyřízení žádosti je zdarma – nebudete platit žádné poplatky předem. Pokud si chcete požádat o půjčku před výplatou od společnosti Jasmín styl, bude potřeba nejprve vyplnit svou žádost online.

Tip na článek:  SMS půjčka do 10 000 Kč

Úroky se neuvádějí, ale za poskytnutí jsou stanoveny poplatky, které se uhradí dohromady s vypůjčenou částkou. Například si půjčíte 5000 Kč na 21 dní a zaplatíte 1250 Kč a za 30 dní musíte vrátit 1500 Kč. U vypůjčené částky 10 000 Kč bude činit poplatek za 30 dní 3000 Kč. Pokud budete chtít půjčku splatit předčasně, poplatek se nesnižuje.

Ke schválení půjčky dojde většinou v čase do 24 hodin po podání žádosti. Občas se však může lhůta prodloužit. Jakmile bude vaše žádost o půjčku přijata, budete kontaktováni zástupci firmy a domluvíte se na osobní schůzce, jestli budete trvat na vyplacení hotovosti. Jinak se peníze dají převádět na váš bankovní účet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..