HK Investment – půjčka do 30 000 Kč

Hk investment půjčkaV dnešní době se dají dluhy nadělat velmi snadno. Potřebujete půjčku, ale obáváte se, že půjčení peněz od kolegů nebo příbuzných nebude to správné řešení? Půjčit si můžete snadno a rychle také od nebankovních poskytovatelů půjček. Půjčky v různě vysokých částkách poskytuje také společnost HK Investment s.r.o.

U HK Investment si můžete půjčit sumy od 20 000 Kč do 30 000 Kč. O půjčky si mohou požádat plnoletí občané České republiky. Po podání žádosti se každý dočká individuálního posouzení.

Pokud vás trápí, jaký účel uvádět u poskytnutí půjčky, můžete zahodit svoje obavy za hlavu. Poskytovatel nepotřebuje znát účel půjčky a peníze můžete posléze využít libovolně – tedy na cokoliv chcete.

Splácení půjčky se stanovuje na dobu od dvanácti do 48 měsíců. V případě, že dáte peníze dohromady již dříve, bude vám umožněno vše splatit předčasně. O tom, jestli jste schopni splácet požadovanou částku půjčky se rozhoduje u každého extra.

Půjčka se posuzuje a vyřizuje bez poplatků předem. Nebudete tedy nic platit ještě před tím, než se vše vyřídí, ať už kladně nebo záporně. Půjčka je k dispozici bez ručitelů a nezajišťuje se ani zástavou na nemovitosti nebo majetek. Úročení se pohybuje na sazbě p.a. 20%.

Tip na článek:  Kredia půjčka SMS

O půjčku si můžete zažádat velice jednoduše a zároveň pohodlně – online způsobem. Stačí si naleznout na webových stránkách společnosti žádost, kde vyplníte požadované údaje. Jedná se o několik osobních údajů a o informace týkající se částky k půjčení. Následně vás do dvanácti hodin budou kontaktovat zástupci firmy telefonicky a dojde k dohodě podmínek půjčky.

Zástupci jsou také připraveni vám zodpovědět různé dotazy, které vás ohledně půjčení zajímají. Doložíte požadované dokumenty, dostanete návrh smlouvy a podmínky. Po dalším telefonickém hovoru dojde k sjednání schůzky, kde se podepíše smlouva a předají se peníze v hotovosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..