Fio banka pobočky

Fio banka je moderní českou bankou, kde se poskytují běžné bankovní půjčky bez poplatků. Rovněž můžete díky Fio investovat do cenných papírů. Fio banka se zaměřuje hlavně na online služby, ale na rozdíl od jiných novějších bank, má pro své klienty připraveno i spoustu poboček, kde se dají osobně vyřídit různé záležitosti včetně výběrů peněz v hotovosti.

Fio banka pobočky

Fio banka má rovněž centrálu společnosti (Millennium Plaza, V Celnici 10, 117 21 Praha 1), která ale neslouží pro běžný kontakt s klienty. Dotazy k pokynům nebo k tržní situaci se vyřizují na pobočkách podle příslušnosti klienta. Všechny kontakty včetně otvírací doby poboček najdete na webových stránkách Fio banky. Pro obecné dotazy na bankovní produkty slouží infolinka.

Patrik S., Praha: Občas využívám k osobní návštěvě pobočku Fio banky, kde si vybírám vyšší sumy peněz z mého běžného účtu. Je to pro mne lepší, než vybírat z bankomatu. Vyšší sumu si vždy předem objednám telefonicky nebo emailem.

Jak si najít svou pobočku?

Fio banka pobočky se snadno dají najít na webových stránkách. Vyberete si kraj, kde chcete zajít do pobočky a pod mapou najdete kontakty včetně adresy a telefonického a emailového spojení. Fio banka působí v těchto krajích:

Tip na článek:  Rychlá online půjčka od Cresco

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Praha

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Fio banka investuje do rozšiřování pobočkové sítě na kvalitních místech. K dispozici jsou desítky poboček. K pravidelně hojně navštěvovaným patří hlavní město Praha, kde se nachází hned několik pracovišť – v ulici Rybná v Praze 1, na Senovážném náměstí v Praze 1, v Moskevské Praha 10, v Ječné Praha 2, v Budějovické v Praze 4, v Praze 5 (Archeologická). V Praze 5 – Štefánikova, v Praze 6 – Čs. Armády a Křenova, v Praze 8 v ulici Klapkova.

 

Fio banka pobočky
Pezibear / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..