Finaktiv půjčka do výplaty

Finaktiv půjčka do výplaty
OpenClips / Pixabay

Potřebujete si trochu přilepšit v době před výplatou? Postihlo vás nečekané vydání právě několik dní před dostáním výplaty? Nevíte, jak vyřešit náhlý nedostatek peněz? Zkuste půjčky před výplatou, kde můžete očekávat brzké vyřízení a nižší částky s krátkou dobou návratnosti, abyste neměli moc vysoké poplatky nebo úroky.

Půjčka do výplaty od nebankovní společnost Finaktiv se poskytuje v částkách od 500 Kč do 5000 Kč. V případě zájmu a na základě domluvy však můžete obdržet půjčku až do částky 10 000 Kč. Nicméně úplně první půjčka pro nové klienty je umožněna pouze do maxima 2000 Kč.

Splatnost půjčky a poplatky

Finaktiv půjčka do výplaty má splatnost patnáct dní, u půjčení 10 000 Kč je možné půjčku zaplatit do jednoho měsíce. Za posouzení a vyřízení půjčky se neúčtují žádné poplatky předem. Žádné poplatky navíc se neúčtují ani během existence půjčky mimo daného poplatku – úroku.

O půjčku si mohou požádat osoby z okolí Uherského Hradiště – do vzdálenosti přibližně dvaceti kilometrů. Pokud chcete získat půjčku do výplaty od Finaktiv, musíte být zaměstnaný alespoň od na dobu od tří měsíců výše. K žádosti budete dokládat kopii platného občanského průkazu, kopii pracovní smlouvy, kopii výplatní pásky a výpis z účtu. Při posuzování půjčky se nekontrolují záznamy v registrech dlužníků.

Tip na článek:  Úvěr na cokoliv bez poplatku předem

Finaktiv půjčka do výplaty cokoliv bez ručitele

Půjčku si můžete vzít na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku a na použití peněz se vám nebude nikdo vyptávat. Finaktiv půjčka do výplaty se poskytuje bez ručitelů a ani se neprovádí žádná zástava majetku. U půjčky jsou stanoveny přesně poplatky. Například při půjčení 500 Kč vracíte 625 Kč, při 1000 Kč vracíte 1250 Kč, při 2000 Kč vracíte 2500 Kč, při 3000 Kč vracíte 3750 Kč, při 4000 Kč vracíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč budete vracet 6250 Kč. Peníze budete mít k dispozici ihned po vyřízení formalit a smlouvy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..