Chcete půjčit? Quick půjčka je tu pro vás!

Chcete půjčit peníze? Quick půjčka je tu pro vás!
weinstock / Pixabay

Každý se někdy dostane do situace, kdy řeší finanční problémy. Máte také potíže vyrovnat extra platbu, která se objevila zcela nečekaně? Rozbily se vám domácí spotřebiče, potřebujete zaplatit vzdělání pro děti, potřebují peníze na lyžařský výcvik nebo na skvělý jazykový kurz v zahraničí?

Nenadálé potřeby peněz můžete vyřešit půjčkami, ale je dobré si uvědomit, zda vám bude následné splácení vyhovovat a zvládnete to po sjednanou dobu. V dnešní době se půjčky zřizují snadno a navíc velice rychle, příkladem vám může být i Quick půjčka – Qkonto.

Půjčka snadno a bez čekání

O půjčku si můžete požádat zdarma – nebudou vyžadovány žádné poplatky předem za posouzení. Jedná se o neúčelovou půjčku, tudíž peníze získáte ihned na libovolné účely. Čerpání půjčky je volné – záleží na vašich potřebách.

Splácení je vyžadováno v poukazování pravidelných měsíčních splátkách. Ručení není nijak snadnou záležitostí. Většina potencionálních známých se nechce podepisovat nikde na smlouvě, aby nedošlo k nejhoršímu, tedy k vymáhání dlužné částky z půjčky právě od nich. V tomto případě vás jistě potěší fakt, že se u půjčky nevyžadují ručitelé a ani nebude provedena zástava majetku.

Tip na článek:  Cash For Life – rychlá půjčka do výplaty

Půjčky až do 50 000 Kč

Quick půjčka – Qkonto vám je schopna poskytnout částky v rozmezí od 10 000 Kč do 50 000 Kč. O půjčku si mohou požádat zájemci, kteří mají nějaký stálý příjem ve výši minimálně 9 000 Kč. Pokud tedy máte tento příjem, není problém získat půjčku.

O půjčku si mohou požádat:

  • zaměstnanci,
  • OSVČ,
  • ženy na mateřské dovolené,
  • důchodci.

Věk žadatelů je stanoven na plnoletost, tedy na minimálně 18 let. Výše úroků je dána podle vypůjčené sumy a dojednané doby splácení. Quick půjčku vyřídíte bez problémů po celé České republice. Ke schvalování půjčky dochází ihned a vzápětí se dočkáte také vyplacení peněz.

Chcete půjčit peníze? Quick půjčka je tu pro vás!
weinstock / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..