Cetelem Osobní půjčka

Cetelem Osobní půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Cetelem Osobní půjčka vám pomůže získat potřebné částky ihned. Osobní půjčka Cetelem se poskytuje v částkách od 20 000 do 1 000 000 Kč. Půjčka se dá využít na cokoliv, protože není nutné uvádět účel půjčení.

Můžete si ovšem zvolit také účelovou variantu, kdy si půjčíte třeba na nemovitost, automobil, domácí spotřebiče, nábytek apod. Účelové půjčky mají výhodnější úročení než neúčelové.

Cetelem Osobní půjčka – bez ručitelů a rychle

Cetelem Osobní půjčka se poskytuje bez požadavků mít ručitele, ale mohou se vyžadovat spolužadatelé – tedy manželé a manželky. O Osobní půjčku Cetelem mohou žádat fyzické osoby plně způsobilé k právním úkonům a ve věku nad 18 let. Od žadatelů o půjčku se vyžaduje mít založený a aktivní bankovní účet u některé z bank na území České republiky.

K žádosti o půjčku Cetelem budete potřebovat mít trvalý zdroj příjmu. Nesmí se ale jednat o pracovní poměr ve výpovědní lhůtě nebo ve zkušební době. Vaše žádost o půjčku bude obsahovat kontaktní a osobní informace, údaje o zaměstnání a aktuálním finančním stavu. K žádosti rovněž doložíte potvrzení o výši příjmu, což se bude týkat také partnerů žijících ve společné domácnosti. Doložit můžete také jen dvě poslední výplatní pásky, kopii posledního výpisu z účtu v bance, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a ještě dalšího dokladu totožnosti.

Tip na článek:  Malé i velké půjčky rychle a snadno

Splatnost půjčky a poplatky

Osobní půjčka Cetelem se splácí v období od šesti do 84 měsíců. Na webových stránkách společnosti Cetelem lze využít praktickou splátkovou kalkulačku, kde si jednoduše spočítáte splátku z požadované částky půjčky.

Cetelem Osobní půjčka se poskytuje bez poplatků předem. Úrok k půjčce se stanovuje od od 6,9%. Osobní půjčka Cetelem se sjednává online, telefonicky nebo přímo na pobočce. Žádosti o půjčku, které podáte online se posuzují ihned a brzy se tedy dozvíte, zda došlo k zamítnutí nebo ke schválení.

  1. Dobrý den,
    dne 4.4.2014 jsem zaslal na pobočku Ostrava všechny potřebné doklady. K dnešnímu dni nemám žádnou odpověď. Pokud mi půjčka nebyla schválena, je slušností aspoň odpovědět.
    Hoffmann

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..