Cash For Life – rychlá půjčka do výplaty

cash for lifeSituace bez peněz několik dní před výplatou určitě není záviděníhodná. Ale vše se dá řešit a nedostatek peněz můžete vyřešit speciálními půjčkami v nižších hodnotách na krátkou dobu.

Ke stavu bez peněz mohlo dojít z různých příčin, například díky nečekanému vydání, ale poskytovatelé se vás na důvody půjčení nebudou vyptávat. Stačí si podat žádost a čekat na rozhodnutí během několika hodin. Také Cash For Life má pro vás připravenou rychlou půjčku do výplaty.

Výše půjčky je možná od 1 000 Kč do 10 000 Kč. O půjčku si mohou požádat občané, kteří mají věk 18 až 65 let. U žadatelů o půjčku se vyžaduje české občanství a bezdlužnost u společnosti CASH FOR LIFE. Pro půjčku nepotřebujete shánět potvrzení o příjmu. Půjčku si může zajistit plnoletý student, žena na mateřské dovolené, nezaměstnaný. K žádosti se potřebuje občanský průkaz a mobilní telefon.

Půjčit se dá na cokoliv – nezkoumají se účely půjčky. Doba splatnosti je 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Do termínu splacení je možné si požádat o prodloužení splácení až o 15 dnů. Prodloužení splácení jde uskutečnit celkem 3x. Celkově je tedy splácení možné prodloužit o 45 dnů.

Tip na článek:  Rychlá půjčka od Zaplo.cz

Žádné skryté poplatky, vyřízení půjčky je zdarma. Nejsou potřeba ručitele ani zástava.

Splácení má stanoven poplatek, který zastupuje úročení. Zaplatíte předem stanovenou částku v dohodnutém termínu. Půjčka se dá zajistit prostřednictvím online služby. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách společnosti, vyplnit a odeslat žádost k posouzení. Rovněž je možná půjčka zařízená pomocí SMS zprávy. Vyřízení půjčky je rychlé – cca do deseti minut. Po schválení půjčky se peníze odesílají na bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

Půjčka je rychlá a transparentní. Nečekejte žádné skryté poplatky. Půjčka se schvaluje obratem po podání žádosti, peníze se posílají ihned po vyřízení.

2 comments

  1. Dobrý den, v loňském roce jsem u vás měla půjčku. Nyní bych vás chtěla požádat o půjčku 5000 na 30 dní. Můj telefon 602212442. Předem děkuji za odpověď, petrová

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..