AB půjčky – Půjčka Klasik

ab půjčkySny se mají plnit nejen na Vánoce… Vy si můžete splnit sen třeba nyní, pokud máte nějaký cíl, kam si zaletíte, kam se rozjedete a zůstanete tam aspoň měsíc. Možná sníte o studiu v zahraničí a potřebujete základní kapitál na cestu a pobyt. Nebo se vám zachtělo si koupit nové auto, nové elektrospotřebiče nábytek či vlastní zahradu? Vše je možné díky bezúčelovým půjčkám, které se poskytují mnohými bankami a nebankovními společnostmi. Půjčku vám poskytnou i AB půjčky.

Půjčka se poskytuje od 50 000 Kč do 250 000 Kč. U půjčky se nekontrolují registry dlužníků, takže si mohou žádat i osoby se záznamy. Není třeba dokládat příjmy. Nepotřebují se ručitelé, ale musíte zajistit ručení nemovitostí.

Výše půjčky je konkrétně stanovena po tom, co bude známá cena nemovitosti.  Půjčka je určena na cokoliv, protože se poskytuje jako neúčelová. Zájemci se však mohou zajímat také o účelovou půjčku se zvýhodněným úrokem. Splatnost půjčky je 2 – 10 let. Neplatí se žádné poplatky předem.

Nejsou potřeba ručitelé. Ručení je nutné zajistit nemovitostí. Ručení se bere za záruku a nejde o tzv. zpětný leasing – nemovitost bude stále vaším vlastnictvím. Roční úrok je 1,3 – 1,8 %, RPSN: od 36 %.

Tip na článek:  Finaktiv půjčka do výplaty

O půjčku si snadno požádáte na stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde je k dispozici formulář. Ten vyplníte a odešlete. O půjčku se dá také požádat telefonem nebo při sjednané osobní schůzce. Vyřízení půjčky je ve většině případů otázkou do pěti pracovních dní. Potom se peníze převádějí na váš účet u banky, nebo je můžete mít v hotovosti.

Půjčka se je rychlá a nepotřebuje se dokládání příjmů. Neplatí se poplatky předem. Nenahlíží se do registrů dlužníků. Lze si sjednat konzultace s úvěrovým specialistou. Nečekejte žádné skryté poplatky. První splátku se dá odložit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..